Spletna stran uporablja piškotke

Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na računalnik. Spletna stran uporablja začasne sejne piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani za registrirane uporabnike ter analitične piškotke, ki nam olajšajo izboljševanje uporabniške izkušnje.

S klikom na desni gumb soglašate z uporabo analitičnih piškotkov. Strinjam se Ne strinjam se

loading Nalagam...

Ekipno tekmovanje


Seznam ekip Razpored dvobojev Lestvica in rezultati

Prva Liga Veterani - seznam in podatki o igralcih

Ime Ekipe Kapetan Člani Kontaktni podatki
1 PALČKI VISOKO Kunc Leopold

Andoljšek Darko

Gajser Milan

Eržen Klemen

Lukež Franc

Razdrh Vojko

Vauh Vojko

Prestor Sebastjan

Pikelj Tine

Šubelj Bogomir

********
2 JELOVICA Kovač Drago

Zupan Bojan

Pavlovič Niko

Garibovič Okan

Vrhunc Gašper

Kern Jože

Vrhunc Mario

Geršak Drago

Ralič Vojko

Ahac Boris

Varl Milan

********
3 PINESTA Krnić Kemal

Kovačič Tomo

Lalič Dino

Bubnjič Ivo

Bitežnik Miha

Frlič Miro

Gračanin Mile

Žnidar Davor

Kožar Rajko

Žnidar Borut

Jeraša Robert

Hribar Peter

Papler Primož

********
4 STRAŽIŠČE Rozman Jure

Minov Zvonko

Križnar Andi

Košuta Zvone

Žerovnik Ivo

Bidovec Mare

Horvat Jože

Pristavnik Milan

Milakovič Veljko

Robek Bojani

Saje Tomi

Lojk Branko

Komelj Aleš

Kurent Metod

********
5 DUPLJE Bajželj Tomaž

Kavčič Aleš

Studen Drago

Luskovec Jani

Mihelič Frenk

Marinšek Tomaž

Jelar Vinko

Strelec Gregor

********
6 RADOLCA Jakšič Jaka

Ferjan Matjaž

Lazar Blaž

Brezavšček Jože

Valter Bojan

Novak Vili

Marinkovič Drago

Brezavšček Ivan

Stegnar Matija

Poljanšek Matej

Ravnikar Žiga

********
7 OPLDTIMERS Pifko Henrik

Srečnik Bojan

Rupar Tone

Lužovec Borut

Šalič Robert

Stojanovič Srečo

Hribar Andrej

Vidmar Iztok

Šubic Primož

Zupančič Davor

Drempetič Marko

Štucin Ivo

Marjek Miha

********
8 OPTIKA ALEŠ Kavčič Darko

Seražin Peter

Pisk Primož

Udir Damjan

Krt Zvone

Poljanšek Silvo

Taneski Bojan

Urbančič Aleš

Zupan Vili

Svoljšak Janez

Vagner Franc

Kne Brane

Bešter Janez

********
9 KRANJSKA PIVOVARNA Sodnik Bojan

Karner Ermin

Sodnik Edvard

Sajovic Sebastjan

Weisseisen Sandi

Kajtazovič Hamo

Klevišar Damjan

Gorenc Bojan

Milačič Marko

Pivk Rok

Pivk Uroš

Mulej Boštjan

Slivnik Aljaž

********
10 BONO TEAM Bučinel Dejan

Seliškar Iztok

Polajnar Lojze

Dolčič Brane

Gros Jelko

Rozman Luka

Majcen Anže

Zadnikar Jaka

King Srečo

********